Przegląd prasy z czerwca 2020 w Krynicy-Zdroju, najważniejsze informacje miesiąca

Diana Tobor
Diana Tobor
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Krynica-Zdrój zmienił się  w czerwcu 2020 ?
Przeczytaj najważniejsze informacje mijającego miesiąca. Jak Krynica-Zdrój zmienił się w czerwcu 2020 ? CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w czerwcu czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Krynicy-Zdroju najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Wybory w Starym Sączu. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?”?

W treści tego artykułu umieszczone są tzw. linki afiliacyjne naszych partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

Przegląd czerwca 2020 w Krynicy-Zdroju: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z czerwca 2020 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Wybory w Starym Sączu. Kogo wybrali na prezydenta mieszkańcy w 1. turze wyborów prezydenckich 2020?

Wyniki 1. tury wyborów prezydenckich 2020 w Starym Sączu. Kto wygrał? Który kandydat cieszy sie największą popularnością wśród mieszkanek i mieszkańców Starego Sącza? Czy druga tura wyborów prezydenckich byłaby potrzebna, gdyby głosowali tylko Twoi sąsiedzi? Przekonaj się, jak duże jest poczucie obowiązku obywatelskiego wśród Twoich sąsiadów dzięki porównaniu frekwencji wyborczej w kraju w Starym Sączu. Czy bardzo odstajecie od średniej ogólnopolskiej?

📢 Wybory prezydenckie 2020 w Krynicy-Zdroju. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze

Wyniki 1. tury wyborów prezydenckich 2020 w Krynicy-Zdroju. Kto wygrał? Który kandydat cieszy sie największą popularnością wśród mieszkanek i mieszkańców Krynicy-Zdroju? Czy druga tura wyborów prezydenckich byłaby potrzebna, gdyby głosowali tylko Twoi sąsiedzi? Przekonaj się, jak duże jest poczucie obowiązku obywatelskiego wśród Twoich sąsiadów dzięki porównaniu frekwencji wyborczej w kraju w Krynicy-Zdroju. Czy bardzo odstajecie od średniej ogólnopolskiej?

📢 Wybory prezydenckie 2020 w Piwnicznej-Zdroju. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 w Piwnicznej-Zdroju. Chcesz wiedzieć, na kogo głosowali mieszkańcy Piwnicznej-Zdroju? Poznaj wyniki głosowania w całym kraju oraz w Twojej miejscowości. Dzięki temu porównasz, jaka frekwencja była wśród wyborców w Polsce, a jaka w Piwnicznej-Zdroju w 1. turze wyborów prezydenckich. Możesz również porównać, jak rozkładały się głosy. Dzięki temu dowiesz się, jak wyniki wyborów lokalnych mają się do ogólnopolskich.

Zrób sobie prezent:

Huawei MediaPad T5 10 Wi-Fi 2GB/16GB czarny (AGASSI2W09ABLACK)


Samsung Galaxy Tab S2 9,7" 32GB Wi-Fi Czarny (SMT810NZKEXEO)


Prasówka czerwiec Krynica-Zdrój: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w czerwcu uwagę czytelniczek i czytelników z Krynicy-Zdroju. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Wybory prezydenckie 2020 w Muszynie. Wyniki głosowania mieszkańców w 1. turze

Za nami 1. tura wyborów prezydenckich 2020 w Muszynie. Sprawdź wyniki głosowania w Twojej miejscowości. Czy rozkład głosów w Muszynie jest zbliżony do wyników ogólnopolskich? Na którego kandydata najchętniej głosowali Twoi sąsiedzi? Gdyby wybory miały odbyć się tylko w Muszynie, to czy konieczna byłaby druga tura wyborów prezydenckich? Nasze zestawienie pozwoli ci również porównać frekwencję wyborczą w całym kraju i w Muszynie.

📢 Kąpieliska w Starym Sączu 2.07.2020. Które kąpieliska są otwarte w Starym Sączu?

Kąpieliska otwarte w Starym Sączu 2.07.2020. Szukasz miejsca w Starym Sączu, gdzie można popływać? Kąpieliska w Polsce są otwarte od 1 czerwca do 30 września. Zastanawiasz się, czy na Twoim ulubionym kąpielisku w Starym Sączu rozpoczął się już sezon? Sprawdź, czy kąpieliska w w Starym Sączu są już czynne. Dowiedz się, jaka jest ocena wody na kąpieliskach w Starym Sączu. Niezbędne informacje dotyczące kąpielisk w Starym Sączu znajdziesz w naszym atykule. Kąpielisko to świetne miejsce do spędzenia czasu z bliskimi nad wodą. Przedstawiamy otwarte kąpieliska w Starym Sączu na naszej liście.

📢 Kolejki NFZ Stary Sącz - terminy wizyt u lekarzy. Ile trzeba czekać na termin do lekarza w Starym Sączu

Kolejki na NFZ do lekarzy w Starym Sączu potrafią być bardzo długie. Czasami okazuje się, że wcześniejsze terminy wizyt maja szpitale, przychodnie czy inne placówki medyczne, gdzie nawet nie szukamy. A to błąd. Nie ma co wydłużać kolejki do lekarza, jeśli na NFZ w Starym Sączu możesz zgłosić się do lekarza znacznie wcześniej. Sprawdź, gdzie w Starym Sączu kolejki do lekarza na NFZ są najkrótsze, a co za tym idzie - termin oczekiwania na wizytę u lekarza w Starym Sączu jest najbliższy.

📢 Gdzie głosować w Starym Sączu w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Lista lokali wyborczych w Starym Sączu, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Gdzie głosować w Krynicy-Zdroju w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Lista lokali wyborczych w Krynicy-Zdroju, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Gdzie głosować w Piwnicznej-Zdroju w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Sprawdź, gdzie głosować w Piwnicznej-Zdroju w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w Piwnicznej-Zdroju sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Gdzie głosować w Grybowie w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Lista lokali wyborczych w Grybowie, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Muszynie w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Lista lokali wyborczych w Muszynie, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Lokale wyborcze w gm. Grybów - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Grybów w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Grybów sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w gm. Rytro w 2 turze? Lista lokali wyborczych

Lista lokali wyborczych w gm. Rytro, którą prezentujemy poniżej, pomoże ci sprawnie zagłosować w wyborach prezydenckich 2020. 12.07.2020 udaj się do lokalu wyborczego, w którym działa obwodowa komisja wyborcza, do której przypisany jest Twój adres zameldowania. Pamiętaj, że na głosowanie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020 powinieneś zabrać ze sobą maseczkę. Nie zapomnij również o dowodzie osobistym. Bez tego nie zostanie ci wydana karta do głosowania na prezydenta RP.

📢 Lokale wyborcze w gm. Podegrodzie - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Podegrodzie w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Podegrodzie sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Lokale wyborcze w gm. Nawojowa - wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w 2 turze?

Wiesz, gdzie głosować w gm. Nawojowa podczas wyborów prezydenckich 2020? Każda zameldowana osoba ma prawo oddać głos tylko w wyznaczonym lokalu wyborczym. Aby uniknąć kursowania po gm. Nawojowa 12.07.2020 sprawdź, w którym lokalu wyborczym możesz oddać swój głos w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Pamiętaj, aby do lokalu wyborczego w gm. Nawojowa zabrać ze sobą maseczkę. Postaraj się wybrać porę, gdy przy urnach nie będzie tłumów.

📢 Gmina Chełmiec: gdzie głosować w wyborach prezydenckich 2020? Lista lokali wyborczych - 2 tura

Sprawdź, gdzie głosować w gm. Chełmiec w 2 turze wyborów prezydenckich 2020. Wybory odbędą się 12.07.2020 w całej Polsce, jednak każdy uprawniony do głosowania przypisany jest do konkretnej obwodowej komisji wyborczej, która tego dnia, podczas wyborów prezydenckich, urzęduje w konkretnym lokalu wyborczym. Aby uniknąć szukania właściwego lokalu w gm. Chełmiec sprawdź poniżej, gdzie możesz zagłosować. Nie zapomnij zabrać ze sobą dowodu osobistego i maseczki na twarz.

📢 Kemping w PRL. Tak się kiedyś wypoczywało! [ZDJĘCIA] 27.06

Przyczepa - kultowy model N126 - uchodziła za luksus, o kamperach nikt nawet nie śnił. Namioty były ciężkie, a ich rozkładanie przypominało zajęcia w szkole przetrwania. Domki były wielkości znaczka pocztowego. A jednak nikt nie narzekał na wakacje na kempingach, ba, wiele osób te zdjęcia obejrzy z łezką wzruszenia w oku. Przenosimy Was w czasie, do lat 60. i 70. XX wieku. Głęboki PRL. Jak Polacy spędzali wtedy wakacje? Trochę jak w czasach pandemii - w kraju, bo o urlopie zagranicznym, choć z nieco innych niż dziś powodów, mało kto myślał. Czy teraz wróci boom na kempingi i pola namiotowe?

📢 Dzień Ojca: Memy o miłości do taty lepsze niż kwiaty. Najlepsze życzenia dla wszystkich ojców, okraszone szczyptą dobrego humoru

23 czerwca przypada święto wszystkich tatusiów. W Polsce obchodzimy je już od 55 lat. Jak wygląda Dzień Ojca okiem internautów? Prezentujemy niezbędną dawkę humoru, w sam raz dla ojców i ich dzieci. Święto powstało jako odpowiedź na Dzień Matki i ma być wyrazem szacunku oraz wdzięczności, twórcy memów dostrzegają w nim jednak dodatkowy potencjał. Oto najlepsze memy o Dniu Ojca, tatusiach i ich dzieciach. Miłość ojcowska bywa szorstka? Zobaczcie, co na ten temat myślą internauci.

📢 Debata prezydencka to MEMY, że mucha nie siada. Menelowe plus lekiem na całe zło? Hity z debaty prezydenckiej w TVP okiem internetu

Debata prezydencka, która odbyła się 17 czerwca 2020 roku to już historia. Ale jaka! 11 kandydatów i 80 minut emocji, które okazały się inspiracją dla internautów. Zobacz memy, które komentują debatę prezydencką w TVP. Hity debaty to m. in. program Menelowe plus Stanisława Żółtka, czy latająca w studio mucha, której spodobała się fryzura Waldemara Witkowskiego. No i pytania zadawane przez prowadzącego Michała Adamczyka.

📢 Znane marki znikają ze sklepów. Zara, Bershka, Stradivarius, Reserved - czy już nie kupimy tam ubrań?

Ze względu na pandemię koronawirusa, wiele sklepów, także tych dużych i popularnych przeszło istną rewolucję. Jednak jej skutki do pozytywnych nie należą. Spółki, takie jak LPP czy Inditex, do których należą najbardziej lubiane sieciówki, są zmuszone zamknąć nawet kilkaset swoich oddziałów w różnych krajach. Czy to oznacza, że nie będziemy mogli stacjonarnie kupić rzeczy takich marek jak Zaraz, Bershka czy Mohito?

Uczniowie zlekceważyli egzamin?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3